Loader

Alternatywna nawigacja

Podróżowanie nie musi być nudne

 

Ten sam cel – inna trasa!
Nowoczesne nawigacje ułatwią Ci wybór nowej trasy, nie zmieniając obranego punktu podróży! Wybierz cel i ciesz się nową drogą.  A jeśli nie masz pomysłu na kierunek podróży zdaj się na swoją nawigację. Nie bój się eksperymentować i zmień kierunek trasy.

 

Jeśli znudziło Ci się ciągłe podróżowanie tą samą trasą najwyższa pora to zmienić. Dzisiejsze nawigacje umożliwiają dowolność wyboru trasy. Nie zawsze przejazd do wybranego przez nas miejsca podróży musi odbywać się tą sama trasą co zawsze. Nasza droga może zostać urozmaicona dzięki trasom alternatywnym. Wystarczy, że skorzystamy z opcji trasy alternatywnej, by cieszyć się podróżą i nie nudzić się za kółkiem.

Oczywiście nie musimy na początek wybierać takiej opcji jadąc do pracy jeśli boimy się, że nie dotrzemy na czas. Natomiast kiedy wybieramy się na urlop po raz kolejny w to samo miejsce lub na weekendową wycieczkę z rodziną nie bójmy się eksperymentować i nieco zboczyć z obranej trasy. Nawet jeśli okaże się ona ciut dłuższa być może warto.

Alternatywne trasy mogą okazać się przydatne zwłaszcza podczas wakacji, kiedy mamy trochę więcej wolnego czasu. Wówczas łatwiej nam będzie porównać kilka planów podróży i wybrać ten, dzięki któremu poznamy nowe, ciekawe miejsca.

 

Jak korzystać z funkcji tras alternatywnych?

Z reguły opcja dostępna jest już w menu głównym zaraz po wyznaczeniu pierwszego planu podróży. Wystarczy, że wybierzemy cel naszej wyprawy i zaznaczymy opcję „trasy alternatywnej.” Zazwyczaj trwa to nieco dłużej niż wybór tradycyjnej trasy ze względu na przeliczanie większej ilości dróg i poszukiwanie alternatywnych tras. Musimy pamiętać, że głównym celem trasy alternatywnej jak sama nazwa wskazuje jest urozmaicenie naszej podróży.

W podsumowaniu każdej trasy zobaczymy informacje o rodzaju i długości trasy oraz szacowanym czasie podróży. Kiedy już wybierzemy najbardziej interesujący dla nas wariant podróży, nawigacja zacznie nas prowadzić. Jest to ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy chcą przejechać się inną niż dotychczas trasą i przy odrobinie szczęścia odkryć ciekawe miejsca.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top